BD Inwestor 2 vs Firma ZK Grzybowice

BD Inwestor 2
1 - 4
Firma ZK Grzybowice

Do bardzo ciekawego starcia doszło w jednym z ostatnich wieczornych meczów. Będący ostatnio w słabszej formie gracze BD Inwestor 2, podejmowali zawodników Firmy ZK Grzybowice, którzy w tym sezonie nie doznali jeszcze ligowej porażki. Pomimo przewagi na papierze drużyny Firmy ZK, nie można było przed spotkaniem skreślać graczy BD, gdyż ci udowodnili już nie raz w tym sezonie, że potrafią grać ciekawy dla oka futbol. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu ekip. Zespoły wzajemnie się badały, nie dopuszczając przeciwników pod swoje pole karne. Mecz był rozgrywany bardzo taktycznie, oba zespoły starały się unikać jakichkolwiek błędów. Wraz z upływem czasu zarysowywała się jednak nieznaczna przewaga zawodników w żółtych strojach, którzy byli konkretniejsi w swoich boiskowych poczynaniach. Pierwsza bramka w meczu padła w 12 minucie, a jej autorem był gracz Firmy ZK Michał Orzeszyna. W pierwszej części gry zawodnicy ubrani w żółte stroje jeszcze raz pokonali bramkarza rywali. Przed gwizdkiem oznaczającym przerwę, gola na 0:2 zdobył Bartosz Borowiec. W drugiej połowie gracze Firmy ZK mając korzystny wynik nieco się cofnęli, pozwalając prowadzić grę rywalom. Zawodnicy BD Inwestor 2 raz za razem próbowali zagrażać bramce rywali, jednak ich rywale skutecznie bronili dostępu do własnej bramki. Gracze w czarnych strojach bramkę kontaktową zdołali strzelić dopiero w 38 minucie. Do siatki Firmy ZK trafił Bartosz Swatowski. Gdy remis wisiał już w powietrzu, zawodnicy Firmy ZK w samej końcówce zdobyli szybkie dwie bramki zamykając wynik spotkania na 1:4. Dzięki tej wygranej, zawodnicy Firmy ZK Grzybowice pozostają jednym z faworytów do mistrzostwa w tym sezonie.